RO RU
022 888 222 060 994 964
Chișinău, bul. DACIA 27, "MARIȚA"
Skype: super_md Facebook: super.md
powered by:doxy_image
Rezultatele actualizării…

Controlere D-Link DEM-201F 1-port 100BASE-FX (SC) multi-mode fiber module, up to 2km (modul pentru comutatoarele DES-3018,3026 pentru cablu optic /модуль для коммутаторов DES-3018/3026 для многомодового оптического кабеля),

Compară cu alte produse
3%
Reducere
D-Link DEM-201F 1-port 100BASE-FX (SC) multi-mode fiber module,  up to 2km (modul pentru comutatoarele DES-3018,3026 pentru cablu optic /модуль для коммутаторов DES-3018/3026 для многомодового оптического кабеля)
Cod produs #13339 Toate produsele D-Link
Prețul vechi 778 lei
Internet magazin 711 lei
Adaugă în coș
Stoc Limitat
Produs vîndut și livrat de

Garanţie: 12 luni.

Adaugă în wishlist Nu îţi ajung bani? Cumpără în CREDIT!

Informațiile și imaginile prezentate mai sus rareori pot conține erori pentru care ne cerem scuze. Dacă ați depistat o eroare în descrierea produsului dont touch , vă mulțumim pentru identificarea acestora și vă rugăm sa ne comunicați despre aceasta: Raportați eroarea

Prețul sau unele specificații pot fi modificate de către producător fără preaviz sau pot conține erori de operare. Promoțiile prezente pe SUPER.md sunt valabile în limita stocului.

Raportează o eroare


Vă mulţumim
Cîmpuri obligatoriu de completat.